• Намалена цена
  • Неодамнешно
LED Светилка КРИ T6 Батерија Факелно Мултифункционален Волкот Доказ Животот за Заштеда Автомобил Полнач Факел Кампување Преносни Светлина
zoom_in

LED Светилка КРИ T6 Батерија Факелно Мултифункционален Волкот Доказ Животот за Заштеда Автомобил Полнач Факел

DEN 1039.00 1093.92

Количина на стоки
check Тековен


Пакет Содржина
100% НОВ БРЕНД
1 × Полнач
1 × Батерија
1 × Фенерче
1 × Хартија За Пакување Кутија
КАКО што е Прикажано на сликата Бренд Име : Lomon Број на Модел : SK104 Име : 10w Мултифункционален T6 самоодбрана Батерија Силна Светлина, LED Светилка Батерија Тип : Батерија Светло LED Светло Извор : 10 W Кри Led Чип 3.7 V(Уредувачки) Светло Тип : LED Светилка Светлина Излез : 1000 Lumens за Светло копче за OEM/ODM Цел : Печатење на ЛОГОТО на Располагање Извор на Енергија : 18650 Li-ion Батерија Светилка Тело Материјал : Алуминиум Легура Функција : 5 Режими Не Зум Тежина : 360 G(без Батерија) Светло Големина на : 186*40*32 ММ Зрачењето Опсег : 400 Метри Боја : Црна (Уредувачки) Сертификација : CE, Ro HS Употреба : Кампување Вода Доказ : Да

Емитуваат Боја:
топло бела
Боја На Каросеријата:
Црна
Тип На Објект:
Рефлектори
Тело Материјал:
Алуминиум легура
Тип На Светилка:
Риболов Пешачење Возење Велосипед Лов Логорување На Отворено Спорт
полнач:
Батерија
Фокусна Должина:
Не-прилагодлив
боја:
Црна
Функција:
Само За Одбрана,Шок Отпорни,Тешко Светлина
Осветлување Растојание:
200-500 m
Модел на LED Монистра:
T6
Лумен:
800
Wattage:
10W
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
SK104
Поддршка Dimmer:
5-8 датотеки
Зум:
No
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
сертификација:
CE
Извор На Светлина:
LED
Функција:
Пешачење Риболов Лов Велосипедизам Отворено Спорт

Најдобри понуди..