• Намалена цена
  • Неодамнешно
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил ЕУ/САД/AU/велика БРИТАНИЈА полнач
zoom_in

7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија

DEN 694.00 1416.00

Количина на стоки
check Тековен

7 v 18650 Батерии
1*Автомобил Carger
1*Подарок Кутија
Превозот :
1. Тежина : 150g
13. Ние обезбедуваме 3 месеци гаранција. Сијалица / LED животниот век : 10 WHours
10. Ако повеќе од 45 дена, да не се примени, ве молиме да ни даде на 3-5 дена за проверка на она што се случило на пакетот пред да се издаде вашиот наплата. Светла Боја : Бела
3. Хируршка постапка Локација : На Шлемот
6. Осветленост : 7000 LM
9. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Материјал : Алуминиум Легура
11. Хируршка Постапка Тип : Мал Допир
7. Ние не обезбеди било обичај ризик, ако е тоа лесно да се предизвика било cuse и обичај проблем во вашата земја, ние ви препорачуваме да изберете и други превозот методи, исто како Кина Пост Воздух.) Пакет Големина : 25cm x 25cm x 20cm (9. Боја : Црна
17. Пакување Детали Единица Тип : парче Пакет Тежина : 0.

Тип На Објект:
Предните светла
сертификација:
УЛ,CQC,CE,FCC,PSE,VDE,ГШ,ССА,EMC,LVD,CCC
Wattage:
30w
Тип На Батерија:
Литиум Метал
Бренд Име:
yunmai
Зрак Агол:
60°
Префрлете Го Режимот:
Висок/Среден/Низок
Број На Модел На:
2305
Цел:
спелеолошки Ноќни Flshing
Водоотпорен:
Yes
Модел на LED Монистра:
T6
Извор На Светлина:
T6

Најдобри понуди..