• Намалена цена
  • Неодамнешно
2018 Кореја канцелариски Бизнис Лаптоп торба токи се приклучи заедно со notepad k25k48k 16 лаптоп бизнис дебела книга
zoom_in

2018 Кореја канцелариски Бизнис Лаптоп торба токи се приклучи заедно со notepad k25k48k 16 лаптоп бизнис дебела

DEN 955.00 955.20

Количина на стоки
check Тековен


Производ параметар се прикаже Име на Производ : A6 A5 A4 Бизнис Лаптоп Материјал : Кожа Листови : 120 Листови Големина : A6 A5 A4 Тежина : 0.3/0.5/0.8 kg
Ако треба да се прилагодите на ЛОГОТО можете да ја E-mail контакт со нас.

боја:
црна, Кафеава
Големина:
A4, A5, A6
Стил:
Hardcover
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Бренд Име:
DB-РАБОТА
Употреба:
подарок
Внатрешните Страници:
120 Листови
Употреба:
Меморандуми Дневно
Број На Модел На:
SY-N580139
Со Заклучување:
No
Маска Материјал:
кожа
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Стил:
бизнис
Тип:
Составот Книга
боја:
Црна,Кафеава
Големина:
A4,A5,A6

Најдобри понуди..