• Намалена цена
  • Неодамнешно
Гроздобер Kraft Porphyrian Дрво Дебели Речник Дизајн Супер Дебела Живот Дневник Книга Лаптоп 27*19*6.5 cm 1100 Страници блок за цртање
zoom_in

Гроздобер Kraft Porphyrian Дрво Дебели Речник Дизајн Супер Дебела Живот Дневник Книга Лаптоп 27*19*6.5 cm 1100

DEN 3779.00 4293.60

Количина на стоки
check Тековен

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШИОТ KIMAGIC ПРОДАВНИЦА : ) Сите бесплатен превозот нарачки ќе се испраќаат преку Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, која е многу безбедна и може да се следи онлајн цело време. Ако вашата нарачка надмине $100, ве молиме обратете се, за да се потврди превозот цена, ние може да понуди комбинација на превозот. Ако имате било какви прашања или совет ве молам само да ни испратите порака. За Превозот 1. Проценето Време на Испорака Нормално : околу 16-35 дена, во зависност од различни локации. Освен во посебни прилики (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на : Сила Majore, Царински преглед, Владината Политика на вредноста, и празниците, итн.) 2. Вети Време на Испорака Бразил - 90 дена, другите земји - 60 дена. Ако не ја прими пратката во рок од ветената време на испорака, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде целосна наплата. Опис на производот Е ПОВЕЌЕ ОД ЛАПТОП. ТОА Е СВОЈ ОГРАНИЧЕНО ИЗДАНИЕ ЖИВОТ КНИГА. Porphyrian Дрво Гроздобер Занает Листови Дебели Дневник Тетратки Речник на Notepad 270*190*65mm Празни Листови 1100 Pages блок за цртање Подарок Големина : 270*190*65mm Дебели Kraft Празно Труд Вкупно 1100 Pages ве Молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека поради тоа тетратки е многу голема и дебела, на coner можеби има мала шанса да добие малку укината во текот на shippment, припаѓа во нормала. Вашето разбирање ќе бидат високо ценети! ПРИКАЗОТ на ДЕТАЛИ јас исто така да ги задржи за себе, подолу е мојата книга. : D : D

Стил:
Hardcover
Страна Обврзувачки Режим:
Крои Обврзувачки
Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Маска Цврстина:
Тешко Copybook
Стил:
Гроздобер
Маска Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
Супер Дебела Kraft Преносни Компјутери
Внатрешните Страници:
1100Pages
Шема:
Porphyrian Дрво Гроздобер Kraft Дебели Дневник
Големина:
270*190*65mm

Најдобри понуди..