• Неодамнешно
blackThe дански B&О BeoPlay H2 H6 H8 слушалки М1 слушалки пакет кутии Алис
zoom_in

blackThe дански B&О BeoPlay H2 H6 H8 слушалки М1 слушалки пакет кутии Алис

DEN 671.52

Количина на стоки
check Тековен


Се применуваат на д-Р о. е. QC15 QC3
Парична казна црна слушалки торба, може да се стави на триаголник ES7, SQ5 и ESW9, ESW10, M1, GRADO SR60, SR80 I, итн., другите слушалки се соодветни на големината на,, пакетот квалитетот е многу добар и удобен за носење, на слушалки, исто така може да имаат многу добра заштита ефект.
Исто така погоден за Алиса М1, Гете SR80, AKG K450, зајнхајзер HD218, HD228, HD238, HD219, HD229, HD239, HD220;
И други големина слушалки, пакет квалитетот е многу добар и удобен за носење, на слушалки, исто така може да имаат многу добра заштита ефект.
Погоден за SONY MDR - ZX100,. ZX300,. ZX600, XB400, xb450 zx770, zx660, MDR XB300, MDR XB400, MDR - XB600, MDR XB610, MDR XB620, MDR - XB800, MDR - NC60. SONY SBH60, XB950 AP, XB950 BT, XB650 BT
PQ3, V55 и д-р - 210 DPV ZX102 DPV, слушалки, исто така, може да се примени и на други брендови на слична големина слушалки, високата цена перформанси е многу практична.

Бренд Име:
Tekeft
Број На Модел На:
BeoPlay H2 H6 H8
Големина:
21cm*19cm*6cm
боја:
Црна
Тип На Објект:
Адаптер
Пакет:
No

Најдобри понуди..