• Неодамнешно
Бела/ Топло Бела/ Црвена/ Зелена/ Блу/ Жолто/ Розова/ Виолетова/ Портокал/ RGB/Теал Батерија за LED Фенер Светла за Хартија Фенери
zoom_in

Бела/ Топло Бела/ Црвена/ Зелена/ Блу/ Жолто/ Розова/ Виолетова/ Портокал/ RGB/Теал Батерија за LED Фенер Светла

DEN 14880.00

Количина на стоки
check Тековен

Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет
Работно Време :
GMT+8 : 9 : 00 ЧАСОТ - 9 : 00 PM Онлајн Услуга За вас.
Ние сме ЕДИНСТВЕНА MANUFACTORY, Ова е направено од страна на KITOSUN ,Не Acolyte . Стандарди за Усогласеност Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди. Ако длабоко навлезе во вода, Floralyte ќе трае околу 8-10 часа, а водата ќе почне да се бојата по неколку часа.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
. Димензии : 1. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет : Точни Информации и Описи Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Бела/ Топло Бела/ Црвена/ Зелена/ Блу/ Жолто/ Розова/ Виолетова/ Портокал/ RGB/Теал Батерија за LED Фенер Светла за Хартија Фенери
Батеријата Виси Хартија Фенер LED Светла
11 бои за опции :
Црвена, Сина, Зелена, Портокалова, Розова, Виолетова, Теал, Бела, Топло Бела , R G B Боја Се Менува.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
Offline, ве Молиме оставете порака за нас, ќе ви одговори што наскоро кога назад на работа. Тоа е најдобро да се користи подводните floralytes ако не можете да ја промените на водата на секои 6 часа.
Карактеристики : Еднократна употреба LED акцент светлина, За хартија фенер е осветлување, СУПЕР СВЕТЛО
со on/off прекинувач(повлече табот), Доаѓаат со Црна Риба Жица, а Потоа можете да се врзуваат за нив на хартија фенери многу лесно. Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Во исто време,
LED Flora Lytes да го осветлите цветни аранжмани, дизајн реквизити, табела прилагодувања, corsages, служат коцки, свеќа votives, ледени скулптури и многу, многу повеќе.

Емитуваат Боја:
Сино, RGB, Зелена, Портокалова, Црвена, Бела, Килибар, Топло бела, Розова, Виолетова, Теал
Употреба:
празник
Глава Број:
1-19 глава
Осветлување Растојание:
1-5m
сертификација:
CE,RoHS
Број На Модел На:
KS-FL-003
Повод:
Градина
Напон:
6V
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
боја:
Јасно
Бренд Име:
KITOSUN
Должина:
1.75inch
Гаранција:
1 година
Извор На Светлина:
LED Светилки
База Тип:
Оптоварување
Карактеристики:
Батерија Управувана Виси Мини LED Paprt Фенер Светла
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Празник Име:
Нова Година е Ден
Тело Материјал:
Пластични
Тип На Батерија:
CR2032
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
Приклучете Го Опашка:
No
Извор На Енергија:
2 парчиња батерии CR2032
LED светла боја:
Бела/топло бела/црвена/зелена/блу/жолто/розова/виолетова/портокал/RGB/теал
Траење На Батеријата:
24hours
батеријата заменливи ?:
No
Како да се активни на светлината:
Само треба да се повлече на пластични јазичето за да се активни тоа
Виси ?:
Да, тоа е со бесење кука и низа.лесно се инсталира
Како да се инсталира во хартија фенер:
Ние може да се врзат светла со стрингот или да Виси тоа преку задржете
Пакет:
10pcs/блистер кутија, 200pcs по внатрешен кутија
Она што големината на ppaper Фенер одговараат за:
Мали од 30CM дијаметар хартија фенери
Име на производ:
Хартија Pantern Светла, Виси Мини LED Светла,Батерија за LED Флорални Светлина

Најдобри понуди..