• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бебе Креветчето Комарец Нето Доенчиња Преносни Виткање Крошна Момче Девојка Лето Круг Пребивање Portector Деца Кревет Valance Розова Skyblue
zoom_in

Бебе Креветчето Комарец Нето Доенчиња Преносни Виткање Крошна Момче Девојка Лето Круг Пребивање Portector Деца

DEN 1591.00 1871.52

Количина на стоки
check Тековен

Производ детали
100% сосема нов и висок квалитет на бебето комарец нето
Круг купола кревет крошна, убава и функционална.
Боја : розова,небото-сина
Производ големина : Висина : 200cm
Должина : 600cm
Answer : ___________________________ Note :
Големината може да има некои отстапувања поради прирачник за мерење.
И фотографијата во боја може да се разликуваат малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
Ви благодариме!
Пакет се вклучени :
1 x Кревет Крошна и други поправи додатоци

Бренд Име:
Yvonicky
Обликот:
Кружни
Применливи Луѓе:
Универзална
Функција:
комарец нето
Тип:
Една врата
Стил:
Hung Купола Комарец Нето
Број На Модел На:
Y17031302
Функција:
Insecticide Третирани,Укината
Употреба:
Дома
Возрасна Група:
Бебиња и деца

Најдобри понуди..