• Неодамнешно
Мис Kobayashi е Змеј Mai Kanna Kamui Прегратка Тело Перница Покрие Tohru Kobayashi Dakimakura Случај
zoom_in

Мис Kobayashi е Змеј Mai Kanna Kamui Прегратка Тело Перница Покрие Tohru Kobayashi Dakimakura Случај

DEN 1152.00

Количина на стоки
check Тековен

Низ годините на развојот, Moe Дела сеопфатно подобрување на техничка способност, има голем проектен тим и независно производство работилница. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме најдобро за решавање на било какви проблеми и provice вас со најдобрите услуги на клиентите. Step2 : проверете тоа може да печатење или не Step3 : направи плаќање Чекор 4 : се произведе Слика На Три Различни Големина
Големина изберете од : 35*100cm, 50*150см,50*160cm,или 60*180cm. Производи од оваа страница е само pillowcase, ако сакате, ве молиме пребарување" внатрешна перница" во нашата продавница или контактирајте со нас. Капакот на перница, како што е прикажано на Слика 2. За Перење може да се оштети ако се мијат со Машина, тоа ќе биде најдобро со рака, се претвори во текот на назад кога перење, можете да го користите за перење течност, температура на водата под 30 степени.
Праска Кожа : Праска микрофибер материјал е роман тенка куп ткаенини, Snagging Отпор,текстура е мека. За сопствени (Demand : 2952x8858 150px) Ние прифаќаме обичај, ве молиме следете ја постапката. 2)Исклучителна workman брод; Внимателно шиење, уредни густа.
Слатка Информации :
1. Zip до тоа. 3)Скриен патент; Таписерии скриен патент, многу издржливи.
Материјал
2 начин tricot : 80%~85% за полиестер влакна, 15% за spandex, со предност на долго-заѕвони еластичноста, со висока прецизност и браздата-отпорни, кул во лето и топло во зима, е најдобриот материјал за оригинални аниме перница случај.Само pillowcase, перница внатрешна не е вклучен!
2. Повратни информации ве Молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Пополнете во перница, ставете перница во исто време е прикажано на Слика 3-5. Отворање на патент.
Се чувствувам
Дефиниција
Еластичен
Тежина
Verticality
Washability
2 Начин Tricot
Праска Кожата
Повеќе Детали
1)Дигитални сублимација печатење; Exquistely дизајниран од страна на уметникот, печатени со ултра висока резолуција светла модели.

Големина:
35x100cm peach skin, 50x150cm peach skin, 50x160cm peach skin, 50x150cm 2wt, 60x180cm peach skin, 60x180cm 2wt, 50x160cm 2wt
Бренд Име:
MGF
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Полиестер
Непристојни Слика:
No
тема count:
200TC
Употреба:
Дома,Хотел
Ткаенина Count:
30
Техника:
Ткаени
Тип:
Декоративни Pillowcases
Број На Модел На:
17103.73048.73047.17012.73045.73046.17019.74023.74021.22.76052
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Сексуално Сугестивна:
No
Стил:
Аниме

Најдобри понуди..