• Намалена цена
  • Неодамнешно
CHAUSUB Дебел Памук Фрлиле Ќебе Зима Дом Троседот Ќебиња Пијано Покрие Европската Постелнина Кревет Покрие Тепих Жакард Coverlet
zoom_in

CHAUSUB Дебел Памук Фрлиле Ќебе Зима Дом Троседот Ќебиња Пијано Покрие Европската Постелнина Кревет Покрие

DEN 1278.00 1727.52

Количина на стоки
check Тековен


Постелнината поставени од страна на CHAUSUB бренд
Ние само го продаде најдобар квалитет на производи и најголемата брзина испратени до вас.
Повеќе Купони Купи сега!!!
Answer : ___________________________ NOTE :
1, За ДАНОЧНИТЕ : Купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните должност или данок.
Ве молиме кажете ни колку да се прогласи цена по цел. Ние може да им помогне на купувачот да се помалку даноци или избегне данок.
2, за ватенка : d : d ifferent серии на ватенка,
моделот на страната Б(назад) не може да биде ист

Споделување продавница и производот да
Facebook, VK, Твитер, Скопје, Pinterest, Instagram, итн
Ќе добиете $5 купони
НОВИТЕ Европски дебел Памук, ќебиња зимски одмор Дома троседот ќебе пијано покрие Постелнина тепих кревет покрие Килим бесплатен превозот Детали : Материјал : ПАМУК и лен плетени Големина : 90 x 90 см, за 0,7 кг Големина : 90 x 150 см 1.0 kg Големина : 90 x 180 см 1.1 kg Големина : 90 x 210 см 1.3 кг Големина : 130 x 180 cm 1.5 кг Димензии : 180 x 220 cm 2.7 кг Големина : 220 x 250 см 3.8 kg Предност : Две страни се Достапни Заличи и разубават вашата спална соба со овој памук ватенка поставени од страна на Mogen Дом на Модата. Добри се за : сопствена употреба, подароци, ќебе на креветот или на троседот, лежи во кревет, на подот, во автомобил. НЕ : 1
НЕ : 2

Големина:
90x210cm, 90x150cm, 180x220cm, 90x180cm, 130x180cm, 90x90cm, 230x250cm
Бренд Име:
CHAUSUB
Стил:
Модерна
Измијте Стил:
Механички Се Мијат
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Пикник,Дома,Во Авион
одделение:
квалитет
Функција:
Анти-Pilling,Преносни
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
XT017
Возрасна Група:
Возрасни лица
Материјал:
100% Памук
Тежина:
1.5
Тип:
Тема Ќебе/Крпа Ќебе
Постојаност На Боја (Одделение):
3
Шаблон Тип:
Геометриски
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Плетени
Сезоната:
Зима
боја:
Зелена,Црвена,Жолта
Големина:
130x180cm,180x220cm,220x250cm,king,queen,90x90cm,90x180cm,90x210cm
Тежина:
1.5kg,2.7kg,3.8kg
Сезоната:
Пролет/Есен/Зима
Цел:
лист, килим, теписи, ќебиња,авион,троседот маска
Употреба:
Оркестарот,маска,лист,ќебе,патување
страна:
Два страна
Количина:
1pc
Тип:
фрли ќебе
превозот:
бесплатен превозот,CPAM,UPS-от,FeDex,SPSR,итн

Најдобри понуди..