• Намалена цена
  • Неодамнешно
сатенски свила постелнина поставува утешители прекривки ги опфаќа bedspreads близнак целосна кралицата цар големина на спална соба оркестарот Кинески порцелан сина, б
zoom_in

сатенски свила постелнина поставува утешители прекривки ги опфаќа bedspreads близнак целосна кралицата цар

DEN 2407.00 3167.52

Количина на стоки
check Тековен


Купувачот мора да плати за превозот надомест за враќањето/размена. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење. Ние ќе бидеме среќни да се направи добар бизнис со вас. Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови. Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти. По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно. повеќе различни ткаенини, исто како памук, свила, tencel и бамбус влакна и други. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно. ние нудат 3 D Дизни постелнина сетови, прекривки ги опфаќа поставување, утешители, јоргани, листови, bedclothes, bedspread, постелнина, перница шамс случаи, ќебиња, bathrobe, крпа, кујна gadgets, од добар квалитет и конкурентна цена и за секој гостин во светот. Близнак,Полна големина, листот е рамен лист, кралицата, кралот, листот е Европа круг агол дизајн.
Добредојдовте, еден од водечките добавувачи на постелнина поставува и дома декор во Кина.Сите производи што се продаваат се направени од материјали од врвен квалитет и да си одат низ ригорозни инспекција. Ако цел утешителот поставува со додатен, бидете сигурни дека ќе може да се стави на додатен внатрешноста на прекривки капак. Поради сопствени проблем, ние секогаш се пишуваат со ниска вредност. FEDEX ПРОЗОРЦИ DHL ТНТ ЕМС ВОЗДУХ ПОСТ и другите посебни превозот одлучиме превозот начин, сите имаат следење на број. Превозот, манипулативните бесплатно, Плаќање инструкции, политика на Враќање се дел од Условите за Продажба. Првото перење обично може да бледнее бојата на собата во прифатлив начин.

Големина:
Full, King, Queen, Twin
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
SEIAOING
Број На Модел На:
свила постелнина
одделение:
квалитет
Стил:
Традиционален Кинески
Ткаенина Count:
40
Шаблон Тип:
Животните
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
Тип:
сет постелнина
тема count:
500TC
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
Материјал:
Сатенски ткаенина
Пополнување:
Полиестер
Употреба:
Дома
Техника:
Реактивен Печатење
Шема:
Кинески порцелан со сина и бела шема
is_customized:
NO
боја:
сина и бела

Најдобри понуди..