• Намалена цена
  • Неодамнешно
Емоции Мајки Лето породилно Облека Доењето фустан без Ракави Породилно Фустани За Бремени Жени Старечки Вест здолниште
zoom_in

Емоции Мајки Лето породилно Облека Доењето фустан без Ракави Породилно Фустани За Бремени Жени Старечки Вест

DEN 792.00 1439.52

Количина на стоки
check Тековен

Следење бр.Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. 5) Тема : Мека Модални Платно,Лесен за чување,Моден Стил, висока еластичност, мекост, удобно, дише Пот-абсорбента, носи се Релаксираат. Политика На Враќање : 1). не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашите производи,ние ќе ги реши сите проблеми со вас. одговори во рок од 2 дена по твое приемот ако било каква штета.
Плаќање : Со Paypal ИЛИ Т/Т Превозот : 1). овозможи 5-7 работни дена за вашиот превозот со UPS или DHL,7-10 работни дена за ЕМС превозот.Вашиот задоволителен е и нашиот persuit. се чувствуваат слободни да Контакт ако сакате да се Меша ред други различни предмети. Материјал : 95% Модални,5%Spandex 3). Брод датум : 24 часа по ред се потврдува. Опис : Емоција Мајки Лето породилно Облека Доењето фустан без Ракави Породилно Фустани За Бремени Жени Старечки Вест здолниште 2). М : Градите 92cm, должина 84cm, Половината 76cm, Рамо 33cm. XXL : Градите 104cm, должина 90cm, Половината 88cm, Рамо 39cm. Повратни информации : 1).Купувачите се одговорни за увозни давачки и локалните даноци од страна на својата земја, ако ги има. љубезно ве молиме да ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.Ве молиме бидете сигурни дека Бродот-Да се обратам writting во вашата нарачка не е точно. L : Градите 96cm, должина 86cm, Половината 80см, Рамо 35cm.Ние обезбедуваме 30 дена гаранција за оваа точка,но ние нема да ги прифатат враќање на предмети за надомест на штета, по употреба или оштетени factitiously. контакт со нас преку e-mail и да се опише штета заедно со слики. оставете малку боја разлика поради различни камерата и светлината на животната средина.Стоки нормално ќе се despatched во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. Вашиот ОЕМ Дизајни се добредојдени.Нормално нарачки ќе биде испорачуван ЕМС или DHL или UPS-от,pls. Големина на располагање : M, L, XL,XXL.Ние ќе продолжи вашиот известување во рок од 2 дена по приемот.

Породилно Големина:
M, L, XL, XXL
Одделот За Името:
Породилно
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Бренд Име:
Емоции Мајки
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Spandex,Модални
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Џерси
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Никој
Функција:
Породилно Бремени Доењето

Најдобри понуди..