• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови 1g/Кутија Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав Совршен Holographic Ноктите Огледало во Прав Прашина Ласерски Сребро Ноктите Пигмент Шарени
zoom_in

Нови 1g/Кутија Shinning Огледало Помине Сјајот во Прав Совршен Holographic Ноктите Огледало во Прав Прашина

DEN 67.00 76.32

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума . 1g/Кутија Holographic Ласерски Помине Сјајот во Прав Виножито Пигмент Нокти Хром Пигменти Holo Помине Совет во Прав Помине Уметност Декорација на Ноктите Уметност Резерви DIY Убавина Помине Уметност Додатоци Спецификација : Нето Тежина : 1 G Материјал : Прав во Боја : Холограмот Сребрен Пакет Содржина : 1box X Помине во прав Инструкции : 1. Совети : се Применува во една насока, не се фаќа и назад, боја на Позадина се препорачува во црвена или црна и Боја гел може да не биде премногу сув.Користете четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб.Се применуваат база на боја (опционално).Се применуваат база гел грб .Се применуваат Врвот гел лак. Најдобро се користи Без Избрише Гел Врвот Грб Употреба : 1. dired со УВ ламба.dired со УВ ламба. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. или, можете да изберете да имате замена. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. Функција : Можете да додадете на врвот на телото ,лицето,додадете сјајна боја на вашата шминка. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Нема потреба да се купи било тешка, е тешко да се продавница метален лак, само го користите овој лесен помине во прав за да добиете истиот прекрасен ефект на огледало! Металик ефект ќе биде под влијание на база на боја ќе се применува на Совршен за помине уметност декорација со лак,УВ градител гел,итн.

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
Podwer
НЕТО-WT.:
1g
Број На Модел На:
хром во прав,огледало во прав,камелеон огледало пигмент
Количина:
1
Место на Потекло:
Кина
боја:
Различни база на боја имаат различен ефект покажуваат
Стил:
Виножито Shinning Огледало Помине Сјајот Во Прав
Состојба:
Нови Пристигнување,Најновите,Висок Квалитет
Употреба:
Совршен Holographic Ноктите Прашина Ласерски Holo Ноктите Пигмент
е-прилагодена:
Yes
погоден:
holographic хром diy лак метал во прав
Функција:
Огледало ефект unha пигмент луминисцентните во прав
Тип:
Ноктите Блескав Сјај на Ноктите Уметност Совет Декорација Магија ласерски сјајот на ноктите
Објект:
Chameleon Ефект Пигмент Помине Сјајот Во Прав Прашина

Најдобри понуди..