• Намалена цена
  • Неодамнешно
Mtssii 1Box Злато Помине Foils Сјајна Нокти Сјаат Multicolor Помине Уметност Сјајот Налепници DIY Декорација
zoom_in

Mtssii 1Box Злато Помине Foils Сјајна Нокти Сјаат Multicolor Помине Уметност Сјајот Налепници DIY Декорација

DEN 22.00 25.92

Количина на стоки
check Тековен


Спецификација : 100% сосема нов. Количина : 12 Кутии Боја : Злато & Сребрена Пакет Содржина : 12 Кутии/set Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти, Партија шминка Шарм што ве прави прекрасни помине уметност и шминка

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Бренд Име:
Mtssii
Количина:
1box
Број На Модел На:
W4371
НЕТО-WT.:
1box
Материјал:
Хартија

Најдобри понуди..