• Намалена цена
  • Неодамнешно
1Box 0.2 g Камелеон Пигмент Помине Сјајот во Прав Прашина Огледало во Прав Vtirka Нови DIY Помине Уметност Убавина Помине Уметност Пигмент Декорации
zoom_in

1Box 0.2 g Камелеон Пигмент Помине Сјајот во Прав Прашина Огледало во Прав Vtirka Нови DIY Помине Уметност

DEN 136.00 185.76

Количина на стоки
check Тековен

Нанесете слој од специјален врвот гел, или други гел врвот грб (не ги препорачува, но не е потребно). или, можете да изберете да имате замена. Најдобро се користи Без Избрише Гел Врвот Грб Функција : Карактер : Креативни и шармантна помине во прав, се допадна од страна на повеќе и повеќе луѓе. За Условите : 1. По двете Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување., по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени.2 g Камелеон Пигмент Помине Сјајот во Прав Прашина Огледало во Прав Vtirka Нови DIY Помине Уметност Убавина Помине Уметност Пигмент Украси Спецификација : Нето Тежина : 0.Користете сунѓер падна сенки апликатори, или силиконски четка за да се удар тенок слој на боја на површината на ноктите. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се Прошири Испорака Датум за вас. Се препорачува да се користи повеќе гел topcoat и запечатен со гел врвот грб.Печат со гел врвот грб. Ние ќе рефундирање на вашите целосна победа голема сума . Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.Се применуваат база на боја (опционално). Може да се користи со било која боја на позадината, еден-обложени, не-зрнеста, различни позадина ефекти ќе бидат различни. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ние и ветуваме дека ние ќе ви ги даде целосна наплата. Ве молиме не го отворите било кој спор или ни даде nagative повратни информации во рок од 65 дена. Ако цената на вашите нарачки , тоа ќе биде пратена од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и не може да се следи по пакет лево Кина. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.

Тип На Објект:
сјајот на ноктите
Материјал:
Podwer
Број На Модел На:
хром во прав,огледало во прав,камелеон огледало пигмент
Количина:
1
НЕТО-WT.:
0.2 г
Место на Потекло:
Кина
боја:
6colors Промена на Бојата Температура во Прав Прашина
Стил:
Chameleon Сјајна Нокти Сјајот Во Прав
Состојба:
Нови Пристигнување,Најновите,Висок Квалитет
Употреба:
Совршен Holographic Ноктите Прашина Ласерски Holo Ноктите Пигмент
е-прилагодена:
Yes
погоден:
holographic хром diy лак метал во прав
Функција:
Огледало ефект unha пигмент луминисцентните во прав
Тип:
Ноктите Блескав Сјај на Ноктите Уметност Совет Декорација Магија ласерски сјајот на ноктите
Објект:
Chameleon Ефект Пигмент Помине Сјајот Во Прав Прашина

Најдобри понуди..