• Намалена цена
  • Неодамнешно
500pcs 3D Шампањ Злато Правоаголна Форма Метал Studs Помине Уметност Rhinestones Украси DIY Салон Тркала Совети
zoom_in

500pcs 3D Шампањ Злато Правоаголна Форма Метал Studs Помине Уметност Rhinestones Украси DIY Салон Тркала Совети

DEN 136.00 143.04

Количина на стоки
check Тековен


4) телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Ние ќе бидат одговорни за resending ќе нови предмети. Враќање ќе бидат понудени ако акциите не е достапна.
2) DOA(Мртов На Пристигнување) или Погрешно Објект или Неисправни предмети ќе бидат понудени на берза или наплата.
Ако сè уште не успеваат да ја добиете вашата нареди предмети во рамките на проценка време на, ве молиме слободно да контактирате со нас толку брзо како што можете да.
2) точки ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по плаќање завршен примени.
4) Превозот може да се под влијание на празници, настани и други несигурности. Ве молиме контактирајте со нас за решавање. Објектот мора да се врати неоштетени во оригинална кутија.
5) ве Молиме да се напомене дека клиентите од Италија , Бразил и руската Федерација,
поради вашата земји' строги сопствени политики за merchandises од Источна Азија, испорака брзина може да биде во голема мера одложен.
И тоа стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 35 дена.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела).
Гаранција и се Врати на Политиката :
1) објектот доаѓа со 30-ден полн со наплата на гаранција.
3) ве Молам оставете белешка во Pay Pal при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(бои/големина).

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Број На Модел На:
правоаголник
Тежина:
0.1g
Материјал:
Метал
Големина:
1 wheel
Количина:
500pcs

Најдобри понуди..