• Неодамнешно
Врвен Квалитет на Ноктите Кристално Јасна Дизајн Акрилик Сјајот Кристал Нокти Совети За Шарм 3D Помине Уметност Декорации
zoom_in

Врвен Квалитет на Ноктите Кристално Јасна Дизајн Акрилик Сјајот Кристал Нокти Совети За Шарм 3D Помине Уметност

DEN 57.60

Количина на стоки
check Тековен

100% нов мало
големина : како се покаже слика
пакет се вклучени : 1 тркала 3 D помине кристал

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Кристално
Големина:
as picture show
Број На Модел На:
DR02
Количина:
1 кутија
Тежина:
10g

Најдобри понуди..