• Намалена цена
  • Неодамнешно
500pcs Шампањ Злато Солидна 3D Триаголник Форма Метал Studs Помине Уметност Rhinestones Украси DIY Салон Тркала Совети
zoom_in

500pcs Шампањ Злато Солидна 3D Триаголник Форма Метал Studs Помине Уметност Rhinestones Украси DIY Салон Тркала

DEN 136.00 143.04

Количина на стоки
check Тековен


2) Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите.

Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Тежина:
0.1g
Број На Модел На:
триаголник
Материјал:
Метал
Големина:
1 wheel
Количина:
500pcs

Најдобри понуди..