• Неодамнешно
75A RECTIFIER 9122080275 1127320109 130602 IBR304 ЗА АЛТЕРНАТОР 0120400740 9120080056 9120080190 9120080170
zoom_in

75A RECTIFIER 9122080275 1127320109 130602 IBR304 ЗА АЛТЕРНАТОР 0120400740 9120080056 9120080190 9120080170

DEN 1680.00

Количина на стоки
check Тековен


75 A RECTIFIER 9122080275 1127320109 130602 IBR304 ЗА АЛТЕРНАТОР 0120400740 9120080056 9120080190 9120080170

Бренд Име:
HNROCK
Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
rectifier
Објектот Висина:
5cm
Производителот Дел Број:
9122080275
Осветленост Дел Број:
130602
Објектот Должина:
10cm
Објектот Ширина:
10cm
Поставување на Возило:
алтернатор
Lada Модел:
Niva
За Возило Брендови/Модел:
Lada
Другиот Дел Број:
1127320109

Најдобри понуди..