• Намалена цена
  • Неодамнешно
Симпатична цртан филм мрежа папка A4 канцеларија плик ПВЦ хартија податоци торба А5 пенкало торба канцелариски торба
zoom_in

Симпатична цртан филм мрежа папка A4 канцеларија плик ПВЦ хартија податоци торба А5 пенкало торба канцелариски

DEN 38.00 47.52

Количина на стоки
check Тековенбоја:
случаен 22x17cm, случаен 32x24cm, случаен 20x10cm
Тип:
Документ Торба
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
63420
Обликот:
Папка

Најдобри понуди..