• Неодамнешно
2017 Костим За Капење Костим За Капење Покрие Ups-От Жените Секси Едно Парче Пливаат Одговара На Низок Намали Печати Женска Бански Камшик Бикини Сет За Девојки
zoom_in

2017 Костим За Капење Костим За Капење Покрие Ups-От Жените Секси Едно Парче Пливаат Одговара На Низок Намали

DEN 1589.76

Количина на стоки
check Тековен

Целосно пред наредени
6.Главната Ткаенини : 87%Полиестер,13%Spandex,190-200 GSM
2.Сите цел ќе биде предаден во рок од ветената обработка на време(за работен ден-исклучува време на викендите и празниците) 2.Големината е приближно,па објектот ќе се примени може да биде малку поголем или помал,ви благодариме за вашето разбирање. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.Притисни до баласт
5. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Големина : XL. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Пресврт Bandeau Врвот
3. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. ние може да напише "примерок" или "подароци" на пакет за да се избегне некои од нив, ако купувачот праша.Двојно рамо Halters
4. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.XXXL
НАПОМЕНА :
1. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот).Печати : 3
7. Исто така, Ние ќе ја напушти истата повратни информации за вас
. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
VS011
Бренд Име:
SWIMMART
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Функција:
ширум печатење
дизајн:
Едно парче и Триаголник Задник
подлога:
Отстранлив им помогнам на баласт
Поставата:
Целосно наредени
Големина:
XL.XXL.XXXL
Објектот:
Костими за капење Голема жени
Боја Стил:
Природна Боја
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes

Најдобри понуди..