• Намалена цена
  • Неодамнешно
Austinbem Геј Мажите Бански Ленти Костим За Капење Zwembroek Heren Mens Пливаат Кратко Костим За Капење Maillot Де Bain Пливачки Костум 212
zoom_in

Austinbem Геј Мажите Бански Ленти Костим За Капење Zwembroek Heren Mens Пливаат Кратко Костим За Капење Maillot

DEN 475.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


Добрата Вест
Ова е Austinbem Officail Предводник Продавница.За да го прослават својот openning на Aliexpress
Забелешка : за Да избегнете грешка,ве молиме да се погледне во описот (особено големината на табелата) се carefull пред место цел, бидејќи Азија големина е помала од Европска големина!

Големина:
L, M, S, XL
Бренд Име:
AUSTINBEM
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
80%Најлон+20%lycra
Шаблон Тип:
обична боја
Број На Модел На:
212

Најдобри понуди..