• Неодамнешно
2017 Жени Секси Едно Парче Пливаат Одговара На Високо Квалитетна Женска Бански Камшик Бикини Сет За Девојки Костим За Капење Костим За Капење Покрие Ups-От
zoom_in

2017 Жени Секси Едно Парче Пливаат Одговара На Високо Квалитетна Женска Бански Камшик Бикини Сет За Девојки

DEN 1589.76

Количина на стоки
check Тековен


Купувачите се одговорни за било данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.Печати : 3
7. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Како на снимање и прикажување на екранот, може да биде мала разлика со вистински производ
1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
2017 Жени Секси Едно Парче Пливаат Одговара Печати Женска Мода Костими За Капење Камшик Бикини Сет За Девојки Костим За Капење Костим За Капење Покрие Ups-От
ТОЧКА БР : VS011
1. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. 14 месеци Производителот `s ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или злоупотребени по приемот). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 4. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po #.Големина : XL.Двојно рамо Halters
4. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Главната Ткаенини : 87%Полиестер,13%Spandex,190-200 GSM
2. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. ние ќе пишува "подарок или примерок" и соодветна вредност цена на фактурата да им помогне на купувачите се минимизираат или избегне давачки и плаќање,ве молиме оставете белешка во ред ако имате било каков предлог.

Големина:
XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
VS011
Бренд Име:
SWIMMART
Материјал:
Најлон,Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Функција:
Пресврт Bandeau Врвот
дизајн:
Двојно рамо Halters
подлога:
Притисни до баласт
Поставата:
Целосно пред наредени
Големина:
XL.XXL.XXXL
Објектот:
Плус големина Beachwear Облека
Боја Стил:
Природна Боја
Поддршка Тип:
жица за слободни
Со Подлога:
Yes

Најдобри понуди..