• Намалена цена
  • Неодамнешно
Шарени Костим за Капење Жените Бански Женски 2017 Strapless Секси Завој Костим за капење, Едно Парче Maillot Де Bain Une Femme Парче BK384
zoom_in

Шарени Костим за Капење Жените Бански Женски 2017 Strapless Секси Завој Костим за капење, Едно Парче Maillot

DEN 604.00 863.52

Количина на стоки
check Тековен


Itme стил : Жените Едно Парче костими за Капење
Боја : Шарени
Големина : S,M,L,XL
Испорака : Бесплатна испорака
Шарени Костим за Капење Жените Бански Женски 2017 Strapless Секси Завој Костим за капење, Едно Парче Maillot Де Bain Une Femme Парче BK384
Добиете нашата Бикини за СЛОБОДНИ сега Како да го добиете тоа : 1. Стави фотографии најмалку 3 слики во повратни информации. Јас ќе го избере некои од вас кој е убава. 2. Споделување на фотографии за да VK,Instagram,Facebook,или споделување на видео на Youtube,итн. Јас ќе го избере некои од вас повеќе од 200 рецензенти.
Плаќање
Испорака
Нормално, со бесплатен превозот,ние брод од страна на Кина Пост Воздух Mail или Epack.
Ако ви треба побрзо превозот,ве молиме да плаќаат екстра за DHL превозот,трае 5-10 дена да пристигнат.
Политика На Враќање
Ве молиме имајте предвид дека, големината и бојата застапеност се предмет на производство на варијанса и не може да биде точно.
Исто така, не е дека ги следи прилагодувањата може да се разликува од компјутер на компјутер и може да ја нарушат вистинските бои.
Молам, да ги прочитате овие услови темелно пред поставување на својата цел.Ако не сте задоволни со вашата нарачка,врати се прифати,но купувачот ќе биде responsable за враќање превозот надомест. Исто така, имајте на ум врати точка мора да биде во оригинална амбалажа не demag,или наплата е неприфатливо.
Повратни информации
Ние ќе се обидеме потрудиме да им обезбеди на клиентите една hundard процент задоволство. За било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BK384
Бренд Име:
Umeili
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Spandex,Полиестер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
боја:
Шарени
Големина:
S M L XL
Itme стил:
бански жените едно парче
Популарната:
Жените костими за капење
Видови:
Highwaist Костим За Капење Costumi Da Bagno Дона
Видови 1:
Гроздобер Висока Waisted Бански Жените 2017
Години:
Бикини Жените 2017 Trajes Де Bano Жени
Луѓе:
костим за капење жени
Стил:
едно парче костими за капење
Стилот 1:
Женска Бански Maillot Де Bain Une Femme Парче

Најдобри понуди..