• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Оглас Едно Парче Костим за капење 2018 Секси Круг Вратот Супер-еластична Monokini Секси Backless Bodysuit Пливање Одговараат на Висок Квалитет
zoom_in

Нов Оглас Едно Парче Костим за капење 2018 Секси Круг Вратот Супер-еластична Monokini Секси Backless Bodysuit

DEN 752.00 835.20

Количина на стоки
check Тековен


Нов Оглас Едно Парче Костим за капење 2017 Секси Високи Вратот Супер-еластична Monokini Секси Backless Bodysuit Пливачки Костум Висок Квалитет Карактеристики : 100% нови и добар квалитет, Тоа е прилично удобно и секси, Модерен и либералната Карактеристика Секси Плажа Бикини костими за капење Облечи Шармантен & стилски Плажа Бикини облечи одговара на повеќето девојки или жени прекрасен подарок за вашиот љубовник или себе си. ПОВРАТНИ информации 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка(НСД) на 5 Ѕвезда. 2.Ако чувствувате дека не satisifed,ве молиме да не го остави негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас,ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. ПРЕВОЗОТ 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена за да се подготват својата цел. 2. Бесплатен Превозот. 3.ние ќе го избере најдобриот и брзо shippment за вас,па понекогаш ако изберете кина пост mail можеби и ние ќе ви испратиме со различни превозот начин. 4. Русија cutomer ве молиме, напишете вашето име и презиме. ЦАРИНА Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. ВРАЌАЊЕ & се ПРОМЕНИ Ако не сте задоволни со нашиот производ,можете да се вратите или размена на вашите предмети во рамките 15days од испорачаната ден,но ве молиме, изберете ја големината внимателно ќе покаже големина за секој предмети. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 15 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Aindav
Број На Модел На:
z13
Пол:
Жените дами Женски Missy
Користење Места:
Плажа,базен,Бања куќа,извори на Топла вода
Користење на сезоната:
лето есен пролет зима
Примена:
Распуст,Одмор
Потекло:
произведено во Кина
боја:
Морнарско Сина како слика
Стил:
спорт бански
Специјалност:
Backless Bodysuits
Име:
Едно Парче Костим За Капење
Опис:
maillot де bain

Најдобри понуди..