• Намалена цена
  • Неодамнешно
12pcs/многу Убави млечниот Шарени Гел Пенкало Kawaii Канцелариски Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски Материјал Училиште Материјали
zoom_in

12pcs/многу Убави млечниот Шарени Гел Пенкало Kawaii Канцелариски Canetas Escolar Papelaria Подарок Канцелариски

DEN 249.00 332.16

Количина на стоки
check Тековен


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.74
$2.33
$3.19
$2.29
$1.99
$2.87
$1.99
$4.39
wy-приклучок-крај
големина : 16cm
пакување : 12pcs/многу 12color

Мастило Боја:
Мулти-Обоени
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
PEN94
Пишување Точка:
0.38 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Пакување:
12PCS/МНОГУ
Големина:
15cm

Најдобри понуди..