• Намалена цена
  • Неодамнешно
Дувачкиот Мини Ballpoint Подарок Pen Пенкало За Пишување
zoom_in

Дувачкиот Мини Ballpoint Подарок Pen Пенкало За Пишување

DEN 756.00 840.00

Количина на стоки
check Тековен


Дувачкиот Мини Ballpoint Подарок Pen Пенкало За Пишување
Производ Преглед
Предмет : Месинг Мини Ballpoint Подарок Pen Пенкало За Пишување
Големина : 6.8 CM долги
Материјал : месинг

Тип:
Ballpoint Пен
Бренд Име:
QIYU
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Материјал:
Метал
Erasable Или Не:
No
Новина:
Yes
Број На Модел На:
т-529

Најдобри понуди..