• Намалена цена
  • Неодамнешно
48 компјутери Гел Пенкала Цртан филм Doughnut црна боја kawaii подарок гел-пенкала со мастило пенкала за пишување Симпатична канцелариски канцеларија училиште материјали
zoom_in

48 компјутери Гел Пенкала Цртан филм Doughnut црна боја kawaii подарок гел-пенкала со мастило пенкала за пишување

DEN 1257.00 1396.80

Количина на стоки
check Тековен

Ние нудиме 3 превозот метод како што е подолу : 1.

Бренд Име:
Alideco
Број На Модел На:
C1021-4
Употреба:
Office & Училиште Перо
Пишување Точка:
0.38 mm
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Тип:
гел пенкало

Најдобри понуди..