• Намалена цена
  • Неодамнешно
GREENHOW Гел Пенкало Симпатична Боја Пенкала Kawaii Канцелариски Canetas Материјал Училиште Материјали 0222
zoom_in

GREENHOW Гел Пенкало Симпатична Боја Пенкала Kawaii Канцелариски Canetas Материјал Училиште Материјали 0222

DEN 104.00 148.80

Количина на стоки
check Тековен

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : црна Димензии 14cm Пакување Листа : 4 * Гел Пенкало Производ изглед боја случаен send note (прати Белешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
A0222
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
GREENHOW
Големина:
14cm

Најдобри понуди..