• Намалена цена
  • Неодамнешно
24 36 48 боја Гел Пенкало Поставите Refills Метален Пастелни Неонски Сјај Скица на Цртеж Боја Пенкало Училиште Канцелариски Маркер за Деца Подароци
zoom_in

24 36 48 боја Гел Пенкало Поставите Refills Метален Пастелни Неонски Сјај Скица на Цртеж Боја Пенкало Училиште

DEN 200.00 235.20

Количина на стоки
check Тековен


Бои : 12 24 36 48 Colors.
Тело Материјал : Пластични безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Тежина : 5g/еез.
Функција : Гел Пенкала / Подарок.

боја:
12 БОЈА, 24 БОЈА, 36 БОЈА, БОЈА 48
Тип:
гел пенкало
Пишување Точка:
1.0 mm
Бренд Име:
mengtai
Употреба:
Office & Училиште Перо
Број На Модел На:
8488
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди..