• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Вистински Marcadores Fineliner Многу 24 Бои Fineliner Скица Пенкало Маркер Деца Уметност Боја Гел Пенкало Индустриски Дизајн Се Користи Сет
zoom_in

2017 Вистински Marcadores Fineliner Многу 24 Бои Fineliner Скица Пенкало Маркер Деца Уметност Боја Гел Пенкало

DEN 2702.00 5298.72

Количина на стоки
check Тековен


[xlmodel]-[custom]-[8888] Име : 2017 Вистински Marcadores Fineliner Многу 24 Бои Fineliner Скица Пенкало Маркер Деца Уметност Боја Гел Пенкало Индустриски Дизајн се Користи Поставите Боја : 24 бои за Употреба : за роденден подароци и panting употреба
[xlmodel]-[фото]-[0000]

Тип:
гел пенкало
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Материјал:
Пластични
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Пишување Точка:
0.4 mm
Број На Модел На:
F

Најдобри понуди..