• Неодамнешно
12 Компјутери/многу(12Colors/Set) Симпатична Мала Свежи Бонбони Боја Круна Дијамант Гел Пенкало Криејтив Канцелариски Деца Подарок за Статистика Училиште Материјали
zoom_in

12 Компјутери/многу(12Colors/Set) Симпатична Мала Свежи Бонбони Боја Круна Дијамант Гел Пенкало Криејтив Канцелариски

DEN 292.32

Количина на стоки
check Тековен


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
Сосема Нов и Висок Квалитет.
Материјал : Пластични, безбедно и healty за човечкото тело и животна средина
Димензии : Должина Околу 15.5 cm
Пишување точка : 0.5 mm
Мастило боја : 12 Различни Бои
Боја : Multicolor (Како на сликата покажува )
Пакетот вклучува : 12 Pcs Гел Пенкало
Дизајн : Слатки Мали Свежи Бонбони Боја Круна Дијамант Гел Пенкало
(како на сликата покажува )
Ве молиме имајте во предвид :
1.Поради светлината и на екранот разлики, објектот е да биде малку поинаква од слики. Ве молиме да се разбере
2.Големина прирачник за грешка при мерење 0-2cm
3.Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса е завршена. Tcolor mayhe адреса не може да биде изменета по породувањето.
4.Совети : 1 lot = 1 пакет = 12 парчиња! Испраќање with assorted colors ! 12 различни бои (како на сликата )!
5.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме!
Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.

Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница

dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Мастило Боја:
multicolor
Тип:
гел пенкало
Бренд Име:
Finleytang
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Гел Пенкало е Мастило Функција:
Нормално
Гел Пенкало е Тип на Мастило:
Гел-Мастило
Erasable Или Не:
No
Број На Модел На:
ZXB
Материјал:
Пластични
Мастило Боја:
12 различни бои
Должина:
About 15.5cm
Производот Количина:
12Pcs Гел Пенкало
боја:
Multicolor(Како на сликата )

Најдобри понуди..