• Намалена цена
  • Неодамнешно
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало 10pcs/многу
zoom_in

Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало 10pcs/многу

DEN 1901.00 2160.00

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ Note : 10pcs/многу, 3 бои за избор, измешани бои се прифати во истата судбина!
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало за студентски стигнале гел ролер пенкало
Сите нашиот производ е 100% Вистина! Бесплатен превозот од Aliexpress стандард превозот или Кина пост воздух Mail, да Повеќето земја, нормално за 15-60 дена превозот време за вашата земја!
Клиентите кои треба повеќе да се брза, како што се DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ, итн. сите се на располагање, треба да додадете екстра цена, ве молиме контактирајте со нас за да ја прилагодите превозот цена за вас да плати ако ви треба!

Мастило Боја:
Црна
Тип:
гел пенкало
Број На Модел На:
BLN75
Пишување Точка:
0.5 mm
Употреба:
Office & Училиште Перо
Erasable Или Не:
No
Бренд Име:
pentel
Материјал:
Пластични
Име на производ:
Pentel притиснете тип BLN75 Супер Мазна, брзо-сува Гел Пенкало
Користат За:
заводот и училиште

Најдобри понуди..