• Намалена цена
  • Неодамнешно
20 Компатибилен T1281 T1282 T1283 T1284 Мастило кертриџ за EPSON перо S22 SX130 SX125 SX235W SX435W SX425W BX305F BX305FW Печатач
zoom_in

20 Компатибилен T1281 T1282 T1283 T1284 Мастило кертриџ за EPSON перо S22 SX130 SX125 SX235W SX435W SX425W

DEN 1231.00 1295.52

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот е одговорен за какви било даноци или царински од увоз земји. Компанијата има водечка индустрија на ниво на R & D тим, со независното истражување и развој на основната технологија и интелектуална сопственост, напредни производ технологија, родот е многу повисоко од нивото на истата индустрија.
Плаќање :
За повеќе информации, Pls се однесуваат директно до : или
- Помош - центар за Помош (горе десно-страна на веб-сајтот) 2.Следново упатство за бесплатен превозот : Корисниците добиваат бесплатен превозот ќе биде кредитирана целосна куповната цена на сите врати производи ако целата своја цел е врати за враќање на средствата.
за нас :
Zhuhai QSY Виножито technology Co. Стоката мора да се врати како добра состојба како оригиналот. Pls бидете сигурни дека ќе го прочитате спецификација на производот пред купување и ако имате било какви сомнежи, pls се чувствуваат слободни да контакт via Trade Manager/Разговори/Цел Пораки
Повратни информации : Вашето одобрување е најголемиот охрабрување за нас . Pls контактирате со нас за ПОБРЗО. ако не ја прими предмети на распоред и ние ќе го реши проблемот до сте задоволни. Основана во Март 2014 година, е печатач материјали R & D, производство и продажба во еден од сеопфатна сила на иновативни претпријатија, годишна продажба од 10 милиони евра. Ви благодариме за вашата соработка и разбирање. Превозот начин : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet слободни, DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX треба да плаќаат екстра превозот цена 2. Соработува со нас за да направи да се чувствувате молња брзина добра услуга!
Превозот : 1. Pls ја изврши уплатата во рок од 5 дена по ставањето на вашите цел 3. Ние ќе се обезбеди следење на број, како е можно поскоро по превозот надвор. Transit Time : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet : 10-30 дена (PS : Африка : 10-60 работни дена, Бразил : 10-90 бизнис дена)
DHL, UPS-от, ТНТ, FEDEX : 3-7 работни дена. Ако на купувачот се најде дека производот е сосема различен од описот кога примате тоа, ние ќе ги прифати наплата или замена на тоа.

Бренд Име:
CMYK МАТЕРИЈАЛИ
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Функција:
Компатибилен
Број На Модел На:
За Epson T1281-T1284
Тип:
мастило кертриџ
Тип:
компатибилен со мастило кертриџ
боја:
Црно-Три-боја (C,M,Y)
компатибилен печатач модел :
За Epson Перо S22 SX125 SX130 SX230 SX425W SX235W SX435W SX420
Пакување:
запечатена пластична кеса +боја кутија + картонска кутија
Пакетот Вклучува:
8BK & 4C 4M 4Y
јачина:
Б.К

Најдобри понуди..