• Намалена цена
  • Неодамнешно
Compaible мастило кертриџ За Canon BCI-320 BCI-321 за Canon Pixma MP980
zoom_in

Compaible мастило кертриџ За Canon BCI-320 BCI-321 за Canon Pixma MP980

DEN 458.00 532.80

Количина на стоки
check Тековен


6 парче Компатибилни, мастило кертриџ BCI-320 BCI-321 со Јапонија верзија чип
За употреба со(Печатач модели) :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Јапонија
Цената вклучува :
6 КОМПЈУТЕРИ Компатибилни, мастило кертриџ За Canon

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
BCI-320 BCI-321
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
квалитет:
одделение А
Сертификат:
SGS ISO9001 ISO14001
категорија:
компатибилен со мастило кертриџ
Обоени:
Yes

Најдобри понуди..