• Неодамнешно
Мешани бои choosable 12pk 9mm tz ламинат лента TZ821 tze324 tze421 tze521 tze621 tz721 3/8 бесплатен превозот на Тајланд
zoom_in

Мешани бои choosable 12pk 9mm tz ламинат лента TZ821 tze324 tze421 tze521 tze621 tz721 3/8 бесплатен превозот

DEN 2592.00

Количина на стоки
check Тековен


Мешани бои choosable 12pk 9mm tz ламинат лента TZ821 tze324 tze421 tze521 tze621 tz721 компатибилен tz етикета ленти 3/8" се со бесплатен превозот во BKK, Тајланд
Ова многу го содржи 2 секоја боја за TZ Лента 9mm, вкупно 12ea, но исто така можете да ни оставите порака на сите други бои во табелата подолу,
- 2 ea. црно на зелена,
- 2 ea. црно на жолта, - 2 ea. црно на сина, - 2 ea. црно на црвено, - 2 ea. злато на црно - 2 ea. црно на злато
Ние сме Професионални етикета ленти снабдувач со 12 години фабрика искуство , Набавка на сите видови
на висококвалитетни компатибилни етикета ленти со ниска цена . Користење на еколошки, пријателски материјали.
P ro дуктус Информа mation
Компатибилен tz821 tze821 Етикета Ленти , 100% Компатибилен за сите P-допир етикета печатач
Големина : 9mm,12m Mm , Должина : 8m , Боја : Сите Бренд PT Модел TZ821 tze324 tze421 tze521 tze621 tz721 Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ/ АБС Боја се меша бои Големина 9mm * 8m (други големина се достапни) Useage 100% Компатибилен за сите P допир labelers гаранција Функција
Ламинат ,Водоотпорен,Масло-Доказ,Силна Adhesvie, Анти-Абразија,
Анти-Корозија ,Анти-Исчезнат ,Анти-Висока/Ниска Температура и Сл Кориснички Услуги Да се Спакуваат спецификација : 20pcs /кутија,100pcs/ картон време на Испорака во 2 работни дена по исплата потврди Компатибилен со еквивалентни или подобри перформанси отколку на вистински лента со ниска цена

Тип:
печатач лента
Тип:
Мешавина
Бренд Име:
PUTY
Функција:
Компатибилен
Применливи Опрема:
етикета печатач
боја:
K
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
tz221
боја:
Црно на Бело
Големина на:
9mm*8M
Материјал:
Ламинат
гаранција:
12months
Сертификат:
ROHS
Водоотпорен:
Yes
Компатибилен:
брат tze-221

Најдобри понуди..