• Неодамнешно
Заградата Вртливата Газ'y B247-4400 За Ricoh 1060 1075 2051 2060 2075 6000 7000 8000 6001 7001 8001 5500 6500 7500 Копир Делови
zoom_in

Заградата Вртливата Газ'y B247-4400 За Ricoh 1060 1075 2051 2060 2075 6000 7000 8000 6001 7001 8001 5500 6500

DEN 1243.20

Количина на стоки
check Тековен

Плаќање Ние прифаќаме alipay тука.
Брз Брод на ЈАПОНИЈА, Кореја, Сингапур,Тајланд,Малезија. Можете исто така да предложи соодветна декларираната вредност. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако цел повеќе од $100 (вклучуваат shippment такса), Ние ќе брод од страна на СФ-Експрес, Тоа ќе потрае околу пет работни денови за САД. 2) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние треба тоа кога ќе се превозот на стоки,ве Молиме да ни даде порака и ни даде вашата целото име, ви Благодарам.
Пакување & Испорака Пакување Детали : неутрален пакување, Испорака Детална : 3-10 ден по ред потврдува Главната Брендови : За употреба За Canon ,За Ricoh, За HP,За Lexmark,За Коника Minolta,За Kyocera,За Остар, За Epson,За Брат,За Samung,За Panasonic,За OKI,За Fujixerox,За Toshia Главниот Производ : Fuser Филм Ракав,Горниот Fuser Ролери, Пониски Ракави Ролери,Тапан Чистење на Ножот,Пренос на Сечилото,Горниот дел од Ролери Опрема,Пикап Ролери Комплет,ADF Пикап Ролери Комплет,Имајќи Топката, Themistor, Горниот дел од Ролери Черупка, Водич,Моторни и така натаму. ние не прифаќаме да се вратат. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Брз Брод на САД. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Гаранција и Гаранција 3 месеци Гаранција. ПРАШАЊА и одговори П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union.

Број На Модел На:
MakesTech Канцеларија Делови Места
Бренд Име:
Partstron
Тип:
Други
Condtion:
Нови
ОЕМ PN:
B247-4400
КОЛИЧИНА:
1Piece
Методи на Shippment:
Кина пост/Epacket/Посебна Линија-YW/UPS/EMS/Aramex/SF-експрес/Други
Транспорт време:
20-60 дена (Бразил 90 дена)

Најдобри понуди..