• Неодамнешно
Новиот оглас 3pcs црна СТР-50 Мастило Кертриџ За Canon PG50 Pixma MP150 MP160 MP170 MP180 MX308 MX318 IP2200 IP6220D
zoom_in

Новиот оглас 3pcs црна СТР-50 Мастило Кертриџ За Canon PG50 Pixma MP150 MP160 MP170 MP180 MX308 MX318 IP2200

DEN 1679.52

Количина на стоки
check Тековен

15days Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). ИЛИ, можете да изберете да имате замена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Тип:
мастило кертриџ
Бренд Име:
HISAINT
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
стр-50
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
K
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Производство:
Кина
боја:
Црна
перформанси:
Компатибилност, а кар попуст купони
Површина:
Избегнувајте време кул
Рок На Траење:
24 месеци

Најдобри понуди..