• Намалена цена
  • Неодамнешно
4PCS за T0911 T0912 T0913 T0914 мастило кертриџ За Epson Перо C90,CX5500,CX5505 печатач
zoom_in

4PCS за T0911 T0912 T0913 T0914 мастило кертриџ За Epson Перо C90,CX5500,CX5505 печатач

DEN 485.00 527.52

Количина на стоки
check Тековен

4 PCS за T0911 T0912 T0913 T0914 мастило кертриџ За Epson Перо C90,CX5500,CX5505 печатач Забележите : Кога ќе нарачате. Ве молиме според моделот на мастило касети да купуваат касети.Не е ccording на печатач модел да купуваат касети
Компјутер&заводот за Статистика Eletronics печатач& мастила consumbles
Кертриџ Број : за T0911 T0912 T0913 T0914
Модел ОЕМ Модел Боја се Користи За Мастило волумен(ml) E-911 T0911 Црна Перо C90,CX5500,CX5505
V6.0-13.5-II E-912 T0912 Синозелена V6.0-13.5-II E-913 T0913 Маг. V6.0-13.5-II E-914 T0914 Yel V6.0-13.5-II Печатач модели не можат да бидат наведени целосно или ажурирани во времето, ве молам, ве молиме проверете кај нас.
Пакување : 4 Pcs Многу 1 X за T0911 Црно Мастило Кертриџ 1 X за T0912 Синозелена Мастило Кертриџ 1 X за T0913 Маг Мастило Кертриџ 1 X за T0914 Жолта Мастило Кертриџ Ние сме Производителот за МАСТИЛО&ТОНЕР над 15 Години , не трговското друштво. Најдобрите По-продажбата & Фабрика цена е сите ние може да ви даде. За време на нашата Мастило Гаранција , Ако треба проблеми , Само контактирајте ме, Ние ќе ви помогнат. Ние не само да го продаде стоките,Услугите, се наша специјалност.

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Epson
Број На Модел На:
за T0911 T0912 T0913 T0914
Бренд Име:
Карина Г.
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Тип:
мастило сет
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Сертификати:
ISO9001, ISO14001,SGS,STMC,CE
Гаранција:
24Months
квалитет:
A+
боја:
Б.К C Y M
чип:
со чип
мастило:
полна боја на мастило

Најдобри понуди..