• Намалена цена
  • Неодамнешно
5cpcs Compaible мастило кертриџ PGI-220 CLI-221 за Canon Pixma MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980
zoom_in

5cpcs Compaible мастило кертриџ PGI-220 CLI-221 за Canon Pixma MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980

DEN 400.00 465.60

Количина на стоки
check Тековен


5 парче Компатибилни, мастило кертриџ PGI-220 CLI-221 со Северна Америка верзија чип
За употреба со(Печатач модели) :
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот Област : Северна Америка
Цената вклучува :
5 КОМПЈУТЕРИ Компатибилни, мастило кертриџ За Canon

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
PGI-220 CLI-221
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
квалитет:
одделение А
Сертификат:
SGS ISO9001 ISO14001
категорија:
компатибилен со мастило кертриџ

Најдобри понуди..