• Неодамнешно
Топла продажба! Автоматско Ресетирање Чип За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 Refillable Мастило Кертриџ
zoom_in

Топла продажба! Автоматско Ресетирање Чип За EPSON Surecolor T3000 T5000 T7000 Refillable Мастило Кертриџ

DEN 815.52

Количина на стоки
check Тековен

Лесно да се инсталира и се користи едноставно. Напомена :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Автоматско Ресетирање на Чипови За Epson T3000 T5000 T7000 Предности : 1.
За инк-џет печатач модели :
За Epson Surecolor T3000/T5000/T7000
За мастило кертриџ модели :
T6941(PHK), T6943(М), T6942(C), T6944(Y), T6945(MBK)
T6931(PHK), T6933(М), T6932(C), T6943(Y), T6935(MBK)
Пакетот вклучува : 1 Set(5pcs) Автоматско ресетирање на чип. Врвна услуга и прифатлива цена. Вашето мислење е многу важно за нас, Позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Испорака
Превозот ќе се организира во рок од 7 дена после потврда на плаќањето
Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. 1 парчиња Matta Црна чипови 1 парчиња Синозелена чипови 1 парчиња Телефонот Црна чипови 1 парчиња Жолта чипови 1 парчиња Магента чипови
Плаќање :
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања како што е подолу :
Ако постои било каков проблем за плаќање,pls се чувствуваат слободни да контакт.
Ако било какви прашања, ве Молиме слободно контактирајте со нас , Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, поради временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш, Ние ќе ви одговори на работа пат во Кина
. Добро за environmeantal заштита. Ако било какви проблеми за следење на информации ,pls контактирајте со нас пред да се стави ред да се оспоруваат
2) ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате било какви други барања.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. Тие се permanet Автоматско ресетирање чипови, може да го ресетирате автоматски при замена на касети.Овие трошоци се на купувачот одговорност.

Тип:
Кертриџ Чип
Структура:
Одделени Кертриџ
Број На Модел На:
за Epson SureColor T3000 T5000 T7000
Применливи Опрема:
Печатач
Компатибилен Бренд:
Epson
Бренд Име:
TOPPARTS
Тип:
Кертриџ Чип
Чип Вид:
Автоматско Ресетирање Употреба Чип
боја:
PBK C M Y MBK
Чип За Јачина На:
700ml
Име на производ:
Кертриџ Чип
Пакет:
5PCS/set

Најдобри понуди..