• Неодамнешно
2x глава за печатење компатибилен за hp761 компатибилен за hp 761 CH645A T7100 T7200 Жолта боја глава за печатење
zoom_in

2x глава за печатење компатибилен за hp761 компатибилен за hp 761 CH645A T7100 T7200 Жолта боја глава за печатење

DEN 5184.00

Количина на стоки
check Тековен


761 Жолта Боја Глава За Печатење
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи!
100% Квалитетот Guarrantee
БОЈА : Жолта CH645 A x2
Се КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP T7100 T7200 7100 7200
2 ПАРЧИЊА printheads
ПАКУВАЊЕ : Со нова кутија за пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-ОТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца , можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци) , ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
761Y
Тип:
Други
квалитет:
Висок квалитет
ЗА ОЕМ:
CH645A
MOQ:
2 парчиња
color2:
Жолта
компатибилен за:
HP T7100 T7200

Најдобри понуди..