• Неодамнешно
LCL Q5949 НА 49A Q5949A (2-Pack Црна) Тонер Кертриџ Компатибилен за HP LaserJet 1320/1320TN/3390MFP/3392MFP
zoom_in

LCL Q5949 НА 49A Q5949A (2-Pack Црна) Тонер Кертриџ Компатибилен за HP LaserJet 1320/1320TN/3390MFP/3392MFP

DEN 1295.52

Количина на стоки
check Тековен


Answer : ___________________________ NOTE :
Почитувани купувачи, ние сме во состојба да се испорача во следниве области : Обединување, Martinique, Guadeloupe, француска Гвајана, Mayotte, француска Полинезија, Нова Каледонија, Валис, Futuna, Canaria, Сеута, Мелила.
ФАБРИКАТА ПРОДАЖБА! БРЗО ЛОКАЛНИТЕ ПРЕВОЗОТ!
Опис :
100% СОСЕМА НОВ ВИСОК КВАЛИТЕТ ТОНЕР КЕРТРИЏ ЗАГАРАНТИРАНА
100% Задоволството Загарантирана
: ) Боја и Страница принос : Црна : 2500 страници при 5% Покриеност (Буква /А4)
: ) Вклучува : 2 Тонер Касети (2-Pack)
: ) Лесно да се инсталира : Пакетот вклучува упатството за корисникот.
: ) 100% задоволство гаранција : 24 месеци гаранција и 36-месечно рок на траење.
: ) За употреба во следниве :
HP Laser Jet 1320/1320 N/1320 TN/3390 MFP/3392 MFP
: ) Продавачот гаранција опис : целосна 24-месечен гарантен за 100% гаранција (контактирајте со нас!)
: ) 24-часовна поддршка за корисниците под никакви околности.

боја:
BK
Тип:
Тонер Кертриџ
Бренд Име:
lcl
Компатибилен Бренд:
HP
Компатибилен Бренд:
HP Laserjet
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Број На Модел На:
49A Q5949A
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
боја:
Црна

Најдобри понуди..