• Неодамнешно
компатибилен за hp761 Магента/Синозелена prinhead замена за hp 761 T7100 T7200 CH646A
zoom_in

компатибилен за hp761 Магента/Синозелена prinhead замена за hp 761 T7100 T7200 CH646A

DEN 1680.00

Количина на стоки
check Тековен


761 MC Printheads
100% Одличен глава за Печатење
100% тестирање работи!
100% Квалитетот Guarrantee
БОЈА :
Магента/Синозелена CH646 A
Се КОРИСТИ ЗА : компатибилен за HP T7100 T7200 7100 7200
1 M/В ГЛАВА ЗА ПЕЧАТЕЊЕ
ПАКУВАЊЕ : Со нова кутија за пакување
ПОТЕКЛО : ПРОИЗВЕДЕНО ВО КИНА
Контакт Со Нас На :
Сите производи се онлајн продажба со најдобра цена.
Ако треба поголеми нарачки, pls. контактирајте ме за попуст.
Плаќање :
Плаќање на располагање : Зачувам/Кредитна Картичка /Telegram Трансфер (Т/T).
Превозот Следење Бр. ќе бидат понудени во 2-3 дена по исплата потврди.
Pls. бидете сигурни дека вашата адреса право за превозот пред исплата.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Испорака :
ИСПОРАКА НАЧИН : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
(Со цел да се спаси трошоци, јас ќе испорака на стоки во двете економски начини за слободни)
Време на испорака : 7-60 дена ( од која до вашата локација и испорака начин)
БРЗА ИСПОРАКА НАЧИН : DHL/ФЕДЕКС/ТНТ/UPS-ОТ
(Ако сте во итен случај, pls. забелешка мене, и ќе мора да преземе товар)
КУПУВАЧОТ ЗАБЕЛЕШКА : сликата, параметар е за вашиот референца , можеби на производот ажурирање и пакување промена не е забележано до вас, pls. земете вистински испорака како стандард. Ние и ветуваме на стоки квалитет и достапни. Pls. направи вашето разбирање.
Кога ќе ја прими стоката, pls. направи позитивни коментари (4-5 започнете знаци) , ние не прифаќаме никакви неутрални или лоши коментари, ако не ви ги задоволи нашите производи или услуги, pls. нека знаат, ние ќе услугата се додека не се задоволи.

Бренд Име:
LeadKsam
Број На Модел На:
761MC
Тип:
Други
квалитет:
Висок квалитет
ЗА ОЕМ:
CH646A
MOQ:
1M/C
color2:
Магента/Синозелена
компатибилен за:
HP T7100 T7200

Најдобри понуди..