• Неодамнешно
Бесплатни shippping 90% нови оригинални CZ181-60117 Laserjet Ent M127FN/M128FN Контролен панел Боја на екран на допир
zoom_in

Бесплатни shippping 90% нови оригинални CZ181-60117 Laserjet Ent M127FN/M128FN Контролен панел Боја на екран

DEN 1920.00

Количина на стоки
check Тековен

Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага на детали. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.

Бренд Име:
TENGYUAN
Број На Модел На:
M127FN/M128FN
боја:
BK
Тип:
Други
Име на производ:
Control Panel Assy
P/N:
CZ181-60117
квалитет:
90% оригинални нови
Гаранција:
3 Месец
Минимална количина:
1
Користат За:
H-P M127FN/M128FN печатач
Пакет:
Неутрален Пакување

Најдобри понуди..