• Намалена цена
  • Неодамнешно
празни PGI-225 CLI-226 мастило рефил кертриџ со чип за canon PGI225 CLI226 за canon PIXMA IP4820/MG5120/MG5220/MG6120/MG8120
zoom_in

празни PGI-225 CLI-226 мастило рефил кертриџ со чип за canon PGI225 CLI226 за canon PIXMA IP4820/MG5120/MG5220/MG6120/MG8120

DEN 347.00 398.40

Количина на стоки
check Тековен


Refillable мастило кертриџ за Canon PGI-225 XL CLI-226 XL со ЛАК чип
Тип : refillable мастило кертриџ
Чип : со чип
Што ќе добиете?
5 парчиња сет refillable мастило кертриџ за canon
Производ серија е различен, чип може да биде различен. Тие ги исполнуваат или надминуваат OEM бренд касети на дел од цената. Се однесуваат на инструкциите за корисникот за refilling постапка. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето).
П : Што се компатибилни, мастило касети и зошто да се купи од нив?
На касети се сосема нови, запечатени и заградена со 3 страна на производителот. Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Кога ќе се печати лист, боите не се точно одговара на оние прикажана на мојот екран. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел. Инаку вие ќе бидете одговорни за какви било последици
*Ако имате било каков проблем, направете ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации. На компатибилен касети се дизајнирани за да ја испечатите точни количини каде печатач диктира.
П : Зошто не сликата е печатени по refilling мојот кертриџ?
Воздухот може да биде блокирање на прскалките или нема доволно мастило за да стигнат до млазницата. Ве молиме според вашите оригинални мастило касети модел кога купувате касети. Избришете го вишокот капки внимателно користете ткиво да се апсорбира непотребни мастило околу мастило штекер. Ви благодариме! Купувачи Информации :
1.
Може да се обидат да одговара на нив, но секоја програма ќе користи малку поинаков возачот и затоа секоја шема на бои е малку поинаква. На повеќето нов печатач модели на софтвер во печатачот диктира колку кертриџ може да печати. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Број На Модел На:
refillable мастило кертриџ за canon PGI-225 CLI-226
Бренд Име:
YOTAT
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Празен
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Сертификат:
ISO9001&14001

Најдобри понуди..