• Намалена цена
  • Неодамнешно
Глава за печатење Боја мастило чистење течни чиста Течност за Полнење За Canon 725 726 MG5370 MG6170 MG6270 MG8170 MG8270 MX886 MX89 инк-џет печатач
zoom_in

Глава за печатење Боја мастило чистење течни чиста Течност за Полнење За Canon 725 726 MG5370 MG6170 MG6270

DEN 437.00 475.20

Количина на стоки
check Тековен

Флексибилен начин на плаќање 8.Пакетот вклучува : (1) 1 Шише 100ml Чистење Течност -боја (2) во Прилог на Canon, HP печати ја главата специјални алатки
(3) ве Молиме љубезно ве молиме да ни кажете на вашиот печатач модел,
испрати наставно-видео
Детали Фотографии на Боја Мастило чистење течност Серија :
Она што други слични производи имаме? пигмент мастило и сублимација мастило чистење течност линк : https : //www.Индустрија и трговија интеграција бизнис 3.

Тип:
мастило рефил кит
Компатибилен Бренд:
CANON
Бренд Име:
welcolor
Број На Модел На:
QDC-725-726
мастило за јачина на:
100ml
боја:
сите
Се применуваат на мастило, тип:
Боја на мастило на база на Вода
Користење На Животот:
2 година
Продажба На Точка 1:
Со Канон, HP печати ја главата специјални алатки
за употреба на:
Сите инк-џет печатач
Функција:
Млазницата нула штета
Пакување:
вакуум
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди..