• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 X W/Чип PGI520 CLI521 Компатибилни, мастило кертриџ За canon MX860 / MX868 / MX870 / MX876 печатач
zoom_in

5 X W/Чип PGI520 CLI521 Компатибилни, мастило кертриџ За canon MX860 / MX868 / MX870 / MX876 печатач

DEN 427.00 474.72

Количина на стоки
check Тековен

Ние зависи од нашите клиенти satisifaction да се успее. Нивото на мастило за секој кертриџ може да се утврди од страна на печатач екран или компјутер
За КАНОН принтер модели : PGI-520 Црн Пигмент;CLI-521 Фото Црна/ СИНОЗЕЛЕНА / МАГЕНТА / ЖОЛТА (само За Европа) За КАНОН принтер модели :
за Pixma MP540/MP550/MP560/MP620/MP630/MP640/MP980/MP990/MX860/MX870/IP3600/IP4600/IP4700
Мастило Тип : УВ боја на мастило
compatibel за
боја
Количина
Капацитет
PGI-520
Црна
1
20ml
CLI-521
Фото Црна
1
10ml
CLI-521
Синозелена
1
10ml
CLI-521
Магента
1
10ml
CLI-521
Жолта
1
10ml
Испорака :
1. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Затоа вашата повратна информација е од исклучително значење за нас. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
Овие касети НЕ дојде со чипови и ќе работат само како ОРИГИНАЛИ.
Гаранција :
* 5 години фабрика историја
* Висок квалитет, 3 пати КК тестирање пред екс-фабрика
* Одговорни и внимателен по-продажба на услуги
* 100% гарантира и 1 : 1 за замена на неисправни стоки
* Конкурентни цени, за поголема количина цените се consultable
* Брза испорака
.Ви благодариме за вашиот coroperation.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 3 дневна; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Повратни информации :
1.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни активни повратни информации. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
CANON
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
Canon Инкџет
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
PGI520 CLI521
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
Функција:
Компатибилен
боја:
Други
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
PGI520 CLI521

Најдобри понуди..