• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Пристигнување Вистинска Кожа Пешачење Чевли Мажите Зимско Отворено Чизми Топло Пешачење Качување за Mens Патики Бренд Спортски Лов
zoom_in

Нови Пристигнување Вистинска Кожа Пешачење Чевли Мажите Зимско Отворено Чизми Топло Пешачење Качување за Mens

DEN 1831.00 2616.00

Количина на стоки
check Тековен

modname=ckeditor

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Бренд Име:
UKT
Пол:
Мажи
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Крзно
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Функција:
масажа
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ниво На Пракса:
Професионални
Датум На Издавање:
Winter2017
Insole Материјал:
ЕВА
Број На Модел На:
UKT-2051 Кадифен
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Пешачење Чевли

Најдобри понуди..