• Намалена цена
  • Неодамнешно
Жените Патики бренд Трчање Жените Светлина Дише патики Есен, Лето чевли Слободни кандидира Trainners ST177
zoom_in

Жените Патики бренд Трчање Жените Светлина Дише патики Есен, Лето чевли Слободни кандидира Trainners ST177

DEN 815.00 1630.08

Количина на стоки
check Тековен


Жените Патики Моден бренд Трчање Жените Светлина Дише патики Есен, Лето чевли Слободни кандидира Trainners ST177
Големина на Табелата Предложени од страна на продавачот. Само наменета да се користи како refrence. можеби 0~1cm грешка. Цел еден големина поголем доколку вашата нога широки или високи instep.
>>> Модели Покажуваат
>>> Вистински Фотографии покажуваат
>>> Производи покаже
>>> Помош Центар

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
За Растојание:
Половина Маратон(>20km)
Датум На Издавање:
Fall2017
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Технологија:
БЕСПЛАТНИ ФЛЕКСИБИЛНИ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Број На Модел На:
жените патики
Функција:
стабилност
Функција:
Дише,Масажа
Горната Висина:
Ниска
Бренд Име:
XEK
Затворање Тип:
Чипка-Up
Ниво На Пракса:
Почетник
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
спортски тип:
Светлината Работи
Insole Материјал:
ПВЦ
Применливи место:
Отворено Тревник
Патики:
жените патики

Најдобри понуди..