• Намалена цена
  • Неодамнешно
2017 Новиот женски Пролет и Есен спортски чевли Дише трчање 9906
zoom_in

2017 Новиот женски Пролет и Есен спортски чевли Дише трчање 9906

DEN 807.00 1391.52

Количина на стоки
check Тековен


Чевли Големина:
5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Nuyork
Број На Модел На:
9906
Технологија:
dmx
Горниот Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Датум На Издавање:
Spring2017
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Функција:
стабилност
Применливи место:
Хард Суд
Горната Висина:
Медиум намали
Функција:
Дише
Insole Материјал:
PU
спортски тип:
Начин на живот
Outsole Материјал:
Гума
Затворање Тип:
Кука & Јамка
За Растојание:
Сса 10 километри

Најдобри понуди..